Що робити в Києві

Що робити в Києві

1. Михайлівський Золотоверхий Монастир
Це обов’язковий пункт будь-якої поїздки в Київ. В історичному монастирі, розташованому на березі Дніпра, є великий собор, трапезна і дзвіниця. Архітектурний стиль собору і трапезної демонструє візантійський і бароковий впливи. Тут зберігаються приголомшливі зразки середньовічного мистецтва, відновлені оригінальні мозаїки та фрески.

2. Батьківщина-Мати
Колосальна статуя розташована на правому березі Дніпра на території Національного музею історії України у Другій світовій війні. Суцільнозварний з нержавіючої сталі пам’ятник важить 450 тонн. Висота монументу разом із постаментом складає 102 метри. В середині скульптури є два ліфти. Один з них піднімається до самої «голови», а другий йде в «руку» з щитом, де є оглядовий майданчик.

Батьківщина-Мати Київ

3. Андріївський узвіз
Вулиця-музей Андріївський узвіз — один зі старовинних шляхів, що сполучають Верхнє місто, його центральну частину, з торговим Подолом. Пролягає від Контрактової площі до Десятинної та Володимирської вулиць.Має статус пам’ятки містобудування місцевого значення. Уздовж вулиці ведеться торгівля сувенірами, предметами мистецтва, антикваріатом. Тут розташовані театри, художні галереї та майстерні. На Андріївському узвозі жило багато діячів культури й науки.

4. Ботанічний сад імені Фоміна
Комплекс відомий своєю найбільшою в Східній Європі колекцією сукулентів та великою кількістю тропічних і субтропічних рослин. Парк — науково-дослідна та природоохоронна установа, що опікується збереженням рослинних ресурсів. Це ботанічне диво — ідеальне місце для відпочинку. Масивний за розміром парк має безліч місць для пікніка, відпочинку та занять йогою. У парку понад 8000 рослин, багато з яких визнані рідкісними екземплярами.

Ботанічний сад імені Фоміна Київ

5. Київський оперний театр
Вас очікують самобутні інтерпретації класичної музичної спадщини та сучасних творів, талановиті солісти, яскраві й самобутні виконавські традиції. розкішна архітектура та інтер’єр. Недарма театр посідає важливе місце в сьогоденній музичній культурі Європи.

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *