Пейзажна алея


Тут гуляють закохані пари, відпочивають студенти, грають діти. І, звичайно ж, тут масово фотографуються. Якщо людина, яка приїхала з Києва, не має хоча б однієї фотографії з Пейзажної алеї, то можна навіть засумніватися: а чи був він взагалі в українській столиці? Це популярне і красиве місце, не відвідати яке просто неможливо. На алеї величезна кількість найрізноманітніших скульптур.

Коти-стоноги

Одна з найбільших скульптур, розташована уздовж двох стін. Довгі коти, на спинах у яких безтурботно сидять пташки, широко розкривають свої червоні пасти. Однак їх гострих зубів ніхто не боїться — навпаки, люди охоче залазять котам у роти і фотографуються.

Лавочки у вигляді тварин

Мабуть, до ротами київські архітектори живлять особливу любов. На Пейзажній алеї є цілих три лавочки, виконані у вигляді тварин. Саме сидіння знаходиться якраз в роті. Є три такі незвичайні лавки: у вигляді кота, ворони і кролика. Найбільшою популярністю користується кролик зеленого кольору. З бажаючих сфотографувати в його пащі часом шикуються черги.

Маленький принц

Одна з найбільш зворушливих скульптур Пейзажної алеї. Правда, одного разу маленький персонаж Екзюпері був майже повністю зруйнований вандалами, однак скульптуру відновили. У ніг Маленького принца сидить відданий Лис.

Аліса в країні чудес

Сама Аліса сидить на високій горі подушок і схожа на маленького ангела. Також на Пейзажній алеї є ціла дитячий майданчик, присвячена казці Керролла. На ній можна знайти Чеширського кота, Гусеницю, Кролика. Прикрашена вона мозаїкою у вигляді карткових мастей.

Лавка з ковдрою і подушкою

Одна з найбільш незвичайних скульптур. Виглядає вона, як справжня. З першого погляду неможливо зрозуміти, що це просто інсталяція. Здається, на лавці просто хтось забув теплу картату ковдру і білу подушку. Це далеко не все, що можна побачити на Пейзажній алеї. Є на ній і Майстер з Маргаритою, і скульптура «Дощ» у вигляді людини, на обличчі якого лежить крапля, і лава-гойдалка, і Закохані зебри, і мозаїчні картини в стилі поп-арт, і навіть писала хлопчики. Це справжній світ креативу і сучасного мистецтва, занурює людини в казку. Починається Пейзажна алея від оглядового майданчика біля Національного музею історії України і завершується між будинками № 36 і 40 по вулиці Великій Житомирській.

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *