Найромантичніші місця Києва

Найромантичніші місця Києва

Міст поцілунків

Цей пішохідний місток, що перетинає Петрівську алею і йде від Хрещатого парку до Міського саду, — найвідоміше місце у столичних закоханих. Побудована за проектом Євгена Патона пам’ятка радує городян вже більше століття, з кінця листопада 1910 року. Можна навіть не вішати тут замочок, адже одні тільки види міста вас вразять.

Дерево щастя

Ця скульптура недалеко від Пам’ятника засновникам Києва приносить закоханим щастя — принаймні так говорить прикмета. Досить тільки пов’язати на металеве дерево яскраву стрічку, і всі ваші найсміливіші мрії повинні збутися. Це перевірила на собі не одна київська пара.

Парк Феофанія

Парк Феофанія — одна з визначних пам’яток Києва, що поєднує в собі не тільки історичну цінність, але і чарівність живої природи. Нею займаються кваліфіковані архітектори та ландшафтні дизайнери, завдяки чому парк з кожним роком стає все красивішим.

Парк Феофанія київ

Сад нетанучих скульптур

Кажуть, що якщо кинути монетку біля пам’ятника Адаму і Єві, це обов’язково принесе щастя вашому союзу. Найкраще це робити вночі: не тому, що це підвищить шанс виконання бажання — в темний час доби тут набагато красивіше. І романтичніше, звичайно.

Кокорівська альтанка

А ось і ще один куточок на Володимирській гірці, де вам варто побувати: звідси відкривається чудовий краєвид на Дніпро. Саме тому в позаминулому столітті бізнесмен Василь Кокорів виділив гроші на будівництво прекрасної альтанки, куди дотепер із задоволенням ходять закохані пари: хіба можна знайти місце для зізнань прекрасніше, ніж це?

Пам’ятник «Закохані ліхтарі»

Саме вони, за переказами, світять закоханим на їхньому шляху, а значить відвідати лавку, на якій вони сидять, варто обов’язково. А якщо ви кинете монетку романтичній парі світильників, вас неодмінно чекатиме виключно щастя, радість і порозуміння в спільному майбутньому.

Пам'ятник «Закохані ліхтарі» київ

Пейзажна алея

Закоханим варто обов’язково побувати на Пейзажці, адже тут можна не тільки помилуватися видами, а й сфотографуватися з різними скульптурами та навіть, можливо, помріяти про спільних дітей, спостерігаючи за жвавою малечею. Ну, і звичайно, у вас залишаться найяскравіші враження від прогулянки удвох.

Пам’ятник «За двома зайцями»

Пам’ятник Проні та Голохвастову — просто криниця прикмет, які, кажуть, збуваються. Для жіночого щастя потрібно потерти перстень на «її» руці, а для чоловічого — жучка, який сів на такому цікавому місці … втім, ви відразу його помітите! Щоб в сім’ї водилися гроші, покладіть монетку під дамський каблучок.

Скульптура «Любов-Всесвіт»

Цей романтичний витвір сучасного мистецтва розташувалося в парку Шевченка. І саме тут так і хочеться обійнятися, притиснутися до коханої людини та сказати їй на вушко три найголовніших слова.

Скульптура «Любов-Всесвіт» київ

Пуща-Водиця

Тут не просто гарно в будь-який час року, але ще і дуже романтично. Саме в цьому місці курсує трамвайчик, в якому можна пригоститися чимось смачним і послухати любовні історії. Вечір буде незабутнім!

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *